eko-odkrywcy-4-grafika-1

 

Informujemy, w oparciu o nadesłaną przez organizatorów informację, że termin zgłaszania prac do tegorocznej edycji konkursu „Eko Odkrywcy” został przedłużony. Szkoły, przedszkola, placówki oświatowe i organizacje pozarządowe mogą rejestrować swoje ekologiczne projekty do 16 listopada br.

 

Konkurs Eko Odkrywcy, organizowany już po raz czwarty, adresowany jest  do szkół, przedszkoli, placówek oświatowo-wychowawczych i organizacji pozarządowych z całej Polski. Jak co roku zadaniem stojącym przed uczestnikami jest zaplanowanie ekologicznych projektów badawczych, które sprawią, że dzieci i młodzież będą poznawać zjawiska oraz procesy zachodzące w przyrodzie, a dzięki temu lepiej ją rozumieć i uczyć się przez doświadczanie.

 

Na uczestników czekają nagrody o łącznej wartości 50 000 zł. Wszystkie zwycięskie zespoły otrzymają środki finansowe na realizację swoich pomysłów. Do autorów najbardziej innowacyjnego projektu trafi też nagroda specjalna w postaci wyjazdu na zieloną szkołę. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Przedłużenie terminu zgłoszeń to szansa dla spóźnialskich, ale także tych zespołów, które już zarejestrowały swoje projekty. Dodatkowy czas mogą przeznaczyć na dopracowanie pomysłów lub uzupełnienie ich o nowe elementy. Wszystkie projekty można edytować aż do 16 listopada 2016 r., po zalogowaniu się na stronie www.ekoodkrywcy.pl.

 

 

Więcej informacji  – TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź