„Diabeł, gender i feminizm: w Sejmie o szkodliwych treściach w e-podręcznikach”, to tytuł publikacji Moniki Sewastianowicz, zamieszczonej dzisiaj na portalu oswiata.zbc.com. Oto początek tego artykułu:

 

E-podręczniki promują gender, transseksualizm i okultyzm, a dalekosiężnym skutkiem ich oddziaływania będzie spadek efektywności polskiego biznesu – alarmują w Sejmie politycy i rodzice.

 

Swoją opinię o e-podręcznikach przedstawili:Jan Klawiter (poseł niezrzeszony), Anna Wiejak (fundacja Edukacja przez Media*), Jacek Skrzypczak (portal prawy.pl), Katarzyna Chrzan (fundacja S.O.S. Obrony Poczętego Życia).

 

W tych podręcznikach są takie właśnie elementy, jak okultyzm, dzieci czytają horoskopy i uczą się akceptować dopuszczalność antyspołecznych zachowańostrzegał poseł Klawiter. – Wprowadzana jest też względność w rozumieniu własnego ciała, transseksualizm. – tłumaczył, jako przykład tego ostatniego przytaczając sformułowanie: „Ciach, i wszyscy chłopcy wyglądają jak Julka”.[…]

 

 

Cała publikacja – TUTAJ

 

 

Źródło: www.oswiata.abc.com.pl

 

*Brak w sieci konkretnych informacji o działalności tej fundacji, brak adresu www.

 

 

Zobacz także wideo tego wywiadu, załączone do informacji „Czego można dowiedzieć się w Sejmie? Tego, że w e-podręcznikach czai się zło”, zamieszczonej na portalu na Temat.plZostaw odpowiedź