Foto: www.goldenline.pl

 

Hanna Wąż – m.in. założycielka Akademii i3 oraz projektu „Dobra i Mądra Szkoła”

 

 

Wczoraj na stronie Plandaltonski.pl zamieszczone zostało zaproszenie do kolejnego podcastu – tym razem z Hanną Wąż, która jest nie tylko trenerką liderów biznesu i edukacji, ale wieloletnią nauczycielką, która pracowała w różnych szkołach: swojej autorskiej, a także w szkołach dużych i małych, publicznych i prywatnych.

 

Oto tekst tego zaproszenia:

 

Naszym gościem była Hanna Wąż. Jest trenerką biznesu i edukacji. Specjalizuje się w rozwijaniu kapitału społecznego w biznesie i edukacji, budowaniu zespołów, komunikacji w zespole, zdrowych relacji, rozwoju kreatywności, budowaniu długotrwałych relacji z drugim człowiekiem – klientem, pracownikiem, współpracownikiem, uczniem, w nurcie zrównoważonego rozwoju. Szkoli nauczycieli, przedsiębiorców, personel medyczny, zespoły sprzedażowe oraz kadrę zarządzającą, prowadzi progrhttps://www.goldenline.pl/hanna-waz2/amy rozwojowe. Pracuje w nurcie zarządzania i bhttps://akademiai3.org/author/trenermowienia/udowania zespołów 4.0.

 

Oprócz bycia trenerem pracowała jako anglista, dziś to już ćwierć wieku. W szkole podstawowej, w liceum, w szkole językowej. W firmach dużych i małych. W szkole. W cudzych szkołach. W prywatnych i państwowych. Uczyła super zdolnych ludzi, tych, któr swojej autorskiejzy pokończyli wybitne uczelnie. I te dzieci, z którymi nikt nie układał klocków w dzieciństwie. Chłopca w wieku 22 lat w 2 klasie liceum, po ciężkim odwyku. Chłopca, który cyzelował z trudem litery 5 cm wysokości jako 18-latek, bo był szczęśliwie odratowanym przez rodziców dzieckiem z ciężkiej choroby.

 

WIERZY, że szkoła jest dla każdego. WIERZY, że każdy uczeń wnosi że sobą zasoby do klasy. WIERZY, że każdy uczeń wchodzi do klasy z ciekawą historią do opowiedzenia. . Zapraszamy

 

 

Nauczyciel Lider – rozmowa z Hanną Wąż   – TUTAJ

 

 

Źródło: www.plandaltonski.pl

 Zostaw odpowiedź