e45787cb-f91f-4bf0-ad1e-6e983348f117

Foto: www.google.pl

 

Dziś rano w programie „Śniadanie w Trójce” uczestniczący w nim dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta Marek Magierowski na pytanie redaktor Beaty Michniewicz „Kiedy Andrzej Duda ogłosi decyzję w sprawie ustaw wprowadzających reformę edukacji”, powiedział: „Wszystko wskazuje na to, że właśnie w ten poniedziałek decyzja zostanie podjęta i ogłoszona„.

 

Wypowiedź wysokiego urzędnika Kancelarii Prezydenta odnotowała Polska Agencja Prasowa. Oto fragment notatki na ten temat, zamieszczonej w serwisie PAP:

 

Dopytywany, czy prawdą jest, że prezydent „bliski jest niepodpisania tej ustawy„, odparł, że są to „wyłącznie spekulacje”. Prezydent – mówił Magierowski – „ma oczywiście swoje wątpliwości i dlatego spotykał się z przedstawicielami środowisk, które krytykowały tę ustawę, by poznać ich opinię„.

 

 

Cały materiał „Magierowski: decyzja prezydenta ws. reformy edukacji – w poniedziałek”  –  TUTAJ

 

 

Źródło: www.pap.pl

 

 

Całą audycję można odsłuchać na stronie Polskiego Radia, klikając w ikonkę na  jej lewym marginesie. Fragment z wypowiedzią dyr. Magierowskiego rozpoczyna nagranie. Ale warto wysłuchać dalej – można poznać poglądy na temat reformy edukacji i referendum przedstawicieli różnych opcji politycznych  –   TUTAJZostaw odpowiedź